ClickCease Vajina Daraltma | İstanbul Kürtaj | Kürtaj Fiyatları | Vajina Daraltma Fiyatı

Vajina Daraltma

0

Vajina Daraltma, Yazımıza başlamadan önce ilk olarak vajinanın tanımını yapmak istiyorum. Kadın genital organının döl yatağı olarak da bilinen iç kısmına vajina denir. Bebeğin hem oluşum başlangıcı olan cinsel ilişki buradan olur.

Vajina Daraltma Operasyonu

Vajina Daraltma ( Vajinoplasti ), Vajina Daraltma ( Vajinoplasti )? Vajinoplasti, vajina daraltma operasyonudur. Özellikle vajinasını eski haline döndürmek isteyenlere uygulanan bir tedavi yöntemidir. Özellikle, çok sayıda doğum yapan ya da zor doğumlar yapmış olan kadınlarda, vajina bölgesi genişleme eğilimindedir. Bu sebeple de cinsel ilişki sırasında hem kadın, hem de erkek açısından olumsuz etkilenmektedir.

Vajina daraltma operasyonları ile cinsel yaşam düzeltilebilir, kadın ve erkeğin kendilerine olan güveni tazelenebilir.

Vajina Daraltma ( Vajinoplasti )

Vajinoplasti sanıldığının aksine çok ağrılı bir ameliyat değildir. Eğer ameliyatta vajinal daraltma yapılmışsa 3, yapılmamışsa 2 hafta cinsel ilişkiden kaçınılmalıdır.  Ameliyattan iki gün sonra duş alınabilir. Kısa yürüyüşler ödemin atılmasına yardımcı olacağından tavsiye edilir.

Uygulanan yöntemler ve ameliyatın ağırlığına göre değişmek üzere 3-5 gün sonra işe geri dönülebilir.
Genellikle emilen dikişler kullanıldığı için dikişlerin alınmasına gerek yoktur. Genital estetik (vajinoplasti) öncesi ve sonrası arasındaki fark iyileşme tamamlandıktan sonra tam anlamıyla fark edilir.

Bu süreç içerisinde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Fakat bunlardan en önemli olanı ortamın steril olmasıdır. Kliniğimizde siz değerli müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamaması adına titizlikle operasyonlarımızı sürdürmekteyiz ve bütün sağlık tedbirlerini almaktayız.

Bu sayede siz değerli müşterilerimizin operasyon sonrasında herhangi bir sorun yaşamamasını sağlamış olmaktayız. Çünkü Genital Estetik operasyonu oldukça kısa bir operasyondur fakat oldukça ciddi bir operasyon olduğundan dolayı, operasyon öncesi bireyin kan sayımı ya da kan değerlerine bakılarak en doğru yol izlenir.

Bu operasyon uzman doktor kadromuzun eli altında herhangi bir risk teşkil etmemekle birlikte aynı gün içerisinde taburcu olmanızı da sağlamaktadır. Bu yüzden  Genital Estetik Ameliyatları arasında en çok tercih edilen klinikler arasında boy göstermekteyiz.

Eğer beklenmedik bir sorun yaşanması durumunda bizlere ulaşmanız halinde. Kliniğimize gelerek sorunu tespit edip üzerinde çalışmalar yaparak en doğru planla birlikte sorunun üstesinden gelmekteyiz. Bu gibi sorunlar çok nadir gözlense de bunlara karşı her zaman hazırlıklı bir şekilde bulunmaktayız.

Genital Estetik Riskli Bir Operasyon Mudur?

Genital Estetik uzman doktor elinin altında oldukça riskli bir operasyon olmamakla birlikte oldukça kısa bir operasyondur. 10 dakika gibi bir sürede yapılan bu operasyon bir takım sorunlar barındırmaktadır fakat bunlar uzman doktor eli altında olmadığında görülen sorunlardır. Bu nedenle kliniğimizde bu işlemi geçiren müşterilerimizin herhangi bir sorun olmadan evlerine dönmektedirler.

Yaşanabilecek bir sorun karşısında internet sitemizde bulunan iletişim numarasından hemen bize ulaşarak, diğer Genital Estetik Nedir? bu gibi sorunlarda sorumluluğu üstlerine almayarak kurtulmaya çalışsalar da, biz soruna direkt olarak müdahale etmemiz halinde sorunun üstesinden gelmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp