ClickCease Sarıyer Kürtaj | İstanbul Kürtaj | Kürtaj Fiyatları | SAarıyer Kürtaj Kliniği

Sarıyer Kürtaj

0

Sarıyer Kürtaj , Kliniğimiz hizmet verdiği bütün bölgelerde hasta psikolojisine pozitif bir enerji vererek, hastaların taburcu olma süresini kısaltarak, bireylerin operasyonlarının başarılı geçmesini sağlamaktadırlar. Kliniğimiz kürtaj alanında önemli bir çalışma yürüterek bireylerin özgüvenli bir biçimde tedavilerini olmalarını sağlamaktadır.

Gebelik ve kürtaj ile alakalı herhangi bir bilgi alabilmek için kliniğimizi istediğiniz vakit ziyaret edebilir ve gerekli olan bütün detayları öğrenebilirsiniz. Kliniğimiz bünyesinde hizmet veren personellerimiz hasta bakım uzmanlarımız ve profesyonel olarak hizmet veren doktorlarımız sektörde uzun yıllardan beridir, hizmet veren kişilerden seçilerek bünyemize dahil edilmiştir.

Sarıyer Kürtaj Fiyatları

Ayrıca Sarıyer kürtaj denince akla gelen ilk kliniklerden biri olmamız yaptığımız başarılı operasyonların neticesi ile oluşmuştur.

Kürtaj Operasyonundan Sonraki Süreç Nasıl İlerlemektedir? Kürtaj operasyon yapıldıktan sonra 1 aya kadar âdet kanaması görülmemektedir. Ayrıca Sarıyer kürtaj kliniği olarak test etmiş olduğumuz bu durum 1 ay sonra düzelmektedir. Kürtaj işleminden sonraki hafta vajinada kanamalar meydana gelebilir.

Bu durum âdet kanamaları ile karıştırılmamalıdır. Kan pıhtılaşması barındırmayan kanamalar âdet kanaması değildir. Kürtaj işlemi oldukça basit bir operasyondur.

Bu işlemin amacı istenmeyen gebelik durumuna bir son vermektir. Kürtaj yapıldıktan 15 20 gün süreye kadar cinsel birliktelik önerilmez. Bunun sebebi cinsel organlarda oluşma ihtimali olan enfeksiyonlardır. Bu enfeksiyonlar ciddi sorunlara yol açabildiğinden ilk 2 hafta bu birlikteliği yaşamamakta fayda vardır.

Kürtaj İşlemi Nasıl Yapılmaktadır? Kürtaj işlemi için hastaların öncelikle muayene edilmesi gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir anestezi müdahalesi ile hasta bilgilendirildikten sonra kol kısmına damar ile girilir. Bu durum iğne batırmanın acısı kadar olacaktır.

Ayrıca bu durumdan sonra yapılacak operasyon sürecindeki tek ağrı bu evrede gerçekleşen müdahaleler sonucunda olmaktadır. Sarıyer kürtaj klinikleri arasında yaptığımız işlemler oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Yapılan işlemlerin ardından hasta uyutulduktan sonra ameliyat masasında vajina açılır ve rahim ağzı açılarak operasyona başlanır.

Vajina içerisindeki antiseptik solüsyon temizleme işlemi bittikten sonra, ağız kısmı çekilerek rahime simetrik bir konum kazandırılmaktadır. Daha sonra rahimin ağız kısmı gebelik haftasının olacağı zamana uygun bir şekilde genişletilir. Bu işlemler yaklaşık birkaç dakika sürer. Bu işlemlerden sonra hastanın uyanması sağlanır.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp