ClickCease Uzman Bir Doktordan Yardım Almak Önemli | Sağlık Konusunda Uzman |

Uzman Bir Doktordan Yardım Almak Önemli

0

Uzman Bir Doktordan Yardım Almak Önemli,  sağlık konusunda herkes kendi bildiğini doğru sanarak birbirini yönlendirir. Aslında Sağlık hayatımınızın en önemli noktası olarak her zaman uzman bir doktordan fikir alınarak operasyonların yapılması gerekir.

Uzman Bir Doktordan Yardım Almak Önemli

Genital Estetik, Kürtaj, Gebelik Sonlandırma ve diğer işlemler büyük bir tecrübe isteyen ve sadece işinin ehli uzman bir doktor tarafından yapılması gereken operasyonlardır. Doktorlarımız Daima Siz değerli hastalarımızın güvenliği ve gizliliğini ön planda tutmuş ve hastalarını bir müşteri olarak görmeyerek her zaman hasta sağlığını düşünmektedir.

Genital Estetik nedir İlk olarak bu sorunun cevabına bakalım ;

Estetik operasyonlar genel olarak dış görüntü için tercih edilen operasyonlar olsa da görüntüden ziyade fonksiyonel ve psikolojik mağduriyetin giderilmesi adına da yapıldığı ve günümüzde genital estetik alanına olan ilginin de büyük bir artış gösterdiği aşikardır.

Bunların dışında vajinanın elastikiyetini kaybetmesine bağlı olarak, cinsel ilişkiden zevk alamama problemleri genital estetik ile çözülebilmektedir.

Genital Estetik Hangi Durumlarda Uygulanmalıdır?

  • Kadınların çok sayıda doğum yapmış olmasından dolayı vajinanın yapısal olarak elastikiyetini kaybetmesi cevabında genital estetik uygulanmaktadır.
  • Doğumsal olarak vajina yapısındaki fiziksel anormallikler genital estetik ile restore edilmektedir.
  • Vulvadaki yapısal deformasyonlar özellikle dış dudakların büyük olması halinde, estetik operasyon uygulanmaktadır.
  • Sıkıntılı doğumlarda vajinanın uğradığı deformasyon yahut vajinaya meydana getirilen kesi sebebi ile cinsi ilişki bozukluklarının giderilmesi amacı ile vajina estetiği uygulanabilmektedir.
  • İdrar kesesi ve rektumda olup biten sarkmalar, cinsel işlev bozukluğu ve inkontinans (idrar kaçırma) problemlerine yol açabilir. Bu nedenle pelvik sistemin etkileşimi cevabında rahim sarkması da meydana gelebilmektedir. Bu gibi sorunların giderilmesi amacı ile genital estetik işlemleri yapılmaktadır.

Kürtaj ( İstenmeyen Gebelik Sonlandırma ) Nedir ? 

Kürtaj kısaca halk arasında istenmeyen gebeliği sonlandırma işlemidir. İstenmeyen gebelik sonlandırma işlemi çok basit bir operasyon gibi gözükse de, uzman bir hekim tarafından yapılmadığı takdirde çok kötü sonuçlar doğurabilir. O yüzden hiç bir zaman işinin ehli olmayan ve merdiven altı muayenelerde operasyon yaptırmayın.

Sağlık konusunda Uzman Bir Doktordan Yardım Almak Önemlidir. !!!

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp