ClickCease 4 Haftalık Gebelik Sonlandırma | İstanbul Kürtaj | Kürtaj Fiyatları

4 Haftalık Gebelik Sonlandırma

0

4 Haftalık Gebelik Sonlandırma, Kürtaj operasyonu, ana rahminin içerisinde oluşmuş ve bireylerin istemediği gebeliğin cerrahi yöntemler kullanılarak bitirilme işlemine verilen addır. Bireylerin istemediği gebelik durumları rasgele bir sebepten dolayı oluşabilecek durumlar arasında yer almaktadır.

Kliniğimizin bünyesinde hizmet veren profesyonel uzman doktorlarımız oldukça deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Kliniğimizin gerekli yasa ve kanunlar dahilinde internet sitelerinden fiyat bilgisi verememe durumundan ötürü, 4 Haftalık Gebelik Sonlandırma klinikleri arasında en hijyenik ve en profesyonel şekilde hizmet veren kliniğimize gelerek fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Gebelik ve kürtaj hakkında herhangi bir bilgi alabilmek için kliniğimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve gerekli olan bütün bilgileri alabilirsiniz. Kliniğimiz bünyesinde hizmet veren personellerimiz hasta bakım uzmanlarımız ve profesyonel olarak hizmet veren doktorlarımız.

sektörde uzun yıllardan beridir, hizmet veren kişilerden seçilerek bünyemize dahil edilmiştir.

4 Haftalık Gebelik Sonlandırma Fiyatları

Kliniğimiz hastalara psikolojik anlamda verdiği desteklerden ötürü, hizmet verdiği bütün bölgelerde en çok tercih edilen Jinekoloji klinikleri arasında yer almaktadır.

Operasyonlarımız Jinekolog doktorlarımız tarafınca bizzat yapılmakta ve gerekli olan bütün işlemler düzenli olarak yerine getirilmektedir.

Gebelik Sonlandırma klinikleri arasında en çok tercih kliniklerden biri olmamızın temel sebeplerinden biride hastalara moral vermemiz.ve psikolojik olarak tutumumuz ve hastalarımızın rahatsızlıklarından kolayca kurtulmasını sağlayıp, iyi hissedip rahatlamalarını sağlar.

Hükümetin kürtajlar ile alakalı olarak tasarlamış olduğu yasalar bulunmaktadır. Ülkemizde son dönemlerde sık bir şekilde kürtaj ameliyatlarının yapılması ve tercih edilmesi sebebiyle bazı kısıtlamalar ve sağlık açısından önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Kürtaj Yaptırılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Öncelik ülkemizde bu tedavi ve rahatsızlık sebebiyle kürtaj yaptırılmasından dolayı birtakım yasalar çıkmıştır. Kliniğimizde 18 yaşını doldurup reşit olan kadınların kürtaj. yaptırma hakkı yasal olarak bulunmaktadır. Bu kişilerin kürtaj yaptırmak istemesi için bekar olmaları önemli bir şarttır.

18 yaşını dolduran ve evli olan kadınların eşlerinden izin belgesi niteliği taşıyan imzalı bir izin belgesi getirmesi kürtajın yapılması için en önemli adımlar arasında yer almaktadır.

18 yaş altında olan genç kızlar ise ailelerin izni ile bu işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilmektedir. Bu şartların oluşması ile 4 Haftalık Gebelik Sonlandırma klinikleri arasında en hijyenik kliniklerden biri olan kliniğimizde tarafımızca iyileştirilebilirler.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hemen Ara
Whatsapp